https://kamieniarstwowroclaw.eu

Zakład Kamieniarski D. Wasicki - Nagrobki Wrocław

https://kamieniarstwowroclaw.eu

Zakład Kamieniarski "Wasicki" powstał w 1956 roku jako jeden z pierwszych na rynku kamieniarskim w Polsce. Firma nasza jest firmą pokoleniową. To już trzecie pokolenie jest do Państwa usług i służy pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Jesteśmy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Budowlanych we Wrocławiu. Od wielu lat współpracujemy ze stałymi partnerami, co daje gwarancję rzetelnego i terminowego wykonania zamówienia, którego termin nie przekracza miesiąca.
Zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego. Obecnie dysponujemy kilkunastoma rodzajami granitu pochodzącego z różnych części Polski i świata. Stale rozwijamy i poszerzamy swój asortyment dzięki nowym inwestycjom. Przez te lata ciągle doskonalimy nasze umiejętności oraz wdrażaliśmy nowe technologiczne rozwiązania zmieniające wygląd i trwałość nagrobków. Obecnie zdobyte doświadczenie pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej nowatorskich projektów nagrobków i elementów budowlanych. W naszej firmie kontynuujemy zacierającą się rzemieślniczą, ręczną obróbkę kamienia taką jak: szpicowanie, odkuwanie, odbijanie, groszkowanie oraz płomieniowanie elementów kamiennych. Nie zapominamy jednak o współczesnych metodach szlifowania kamienia tj.: polerowanie, frezowanie, profilowa ie, toczenie.

Kategorie

Dolnośląskie - Wrocław
Tematycznie - Budownictwo i przemysł
Dolnośląskie - Bielany Wrocławskie
Tematycznie - Firmy i usługi
Tematycznie - Pozostałe
Według domeny - Eu
Strony według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Nagrobki wrocław, Kamieniarstwo wrocław, Zakład kamieniarski wrocław, Granit wrocław, Kamień naturalny wrocław

Wyróżnione strony

Nagrobki Wrocław

Informacje

Numer ID strony: 90122/87952, Status strony: aktywna od 30/10/2019 10:16, Typ strony: wyróżniona od 04/01/2019 11:12, Data dodania: 04/01/2019 11:12, Data edycji: 29/10/2019 20:52, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 0, odsłon: 277

 Powrót  Drukuj